Gamtinės žemdirbystės forumas Širvintų rajone


Rugpjūčio 7 dieną, visus, o ypač tuos, kurie jau dalyvavo pirmuosiuose seminaruose kviečiame į mūsų jau lankytą vietą, kur pavasarį sodinome daržus pagal gamtinės žemdirbystės principus. Apžiūrėsime kaip viskas auga, patarsime kokių klaidų buvo galima išvengti ir nekartoti ateityje, o galbūt net derliaus paskanausime.

Kviečiame jus šį kartą ne į seminarą, o į forumą. Forumas, tai tokia bendravimo forma, kada dalyviai namuose sugalvoja klausimus, kurie labiausiai jiems rūpi ir į kuriuos galima gauti atsakymus forumo metu. Kaip visada į klausimus atsakinės gamtinės žemdirbystės pradininkas Lietuvoje Saulius Jasionis.

Forumas vyks nuo 11 val. iki vakaro.

Dalyvavimo kaina vienam žmogui – 50 lt. Klubo nariams – 25 litai. Dalyvių skaičius ribotas, todėl maloniai prašome iš anksto užsiregistruoti telefonu 8 685 26840 arba el.paštu:

Išankstinė registracija labai palengvina organizacinį darbą. Ačiū.

Kaip atvažiuoti galite sužinoti į maps.google.com arba maps.lt paieškos lauką įvedę koordinates: 54.973627, 24.918617 (WGS). Arba tiesiog spustelėkit ant šios nuorodos. Nuo Vileikiškių reikia sukti link Užušilių ir sekti padarytomis GŽ nuorodomis. Nerandantys kelio gali skambinti aukščiau nurodytu telefonu.

Renginio aptarimas FORUME.

2 atsakymai to “Gamtinės žemdirbystės forumas Širvintų rajone”

  1. Saulius J. Says:

    Forumas rengiamas pirmą kartą, visa diena skiriama atsakymams į Jūsų klausimus ir kartu tai jau vienas paskutinių susitikimų šią vasarą- sezonas eina į pabaigą. Kitais metais seminarų neplanuojam. Naudokitės proga, kam kyla neaiškumų sodininkaujant- daržininkaujant ar ruošiatės pradėti kitais metais.

  2. gerazemdirbyste Says:

    Šeimininkė perspėjo, kad ryt karšti orai ir pasiūlė nepamiršti maudymosi kostiumėlių. Kas norės per pietų pertrauką galės atsigaivinti tvenkinyje. Taip pat pasiimkit kepures dideles, kad pavėsis nuo saulės būtų aplink jus visada. 🙂


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: