Gamtinės žemdirbystės seminaras Inteligentiško tinginio daržuose

Rugpjūčio 14 dieną, šeštadienį, kviečiame pažiūrėti “protingų“ lysvių ir paklausyti dar protingesnio pasakojimo apie gamtinę žemdirbystę. Seminarą ves Saulius Jasionis. Nuotraukoje matomas daržininkas hamake simbolizuoja tinginio daržo idėją – nes priežiūros palyginus su tradiciniais kasamais – ravimais daržais, šiuose daržuose gerokai mažiau. Taip pat Vėjų sodyboje yra įrėmintų žemų lysvių ir viena aukšta lysvė (žmogui iki pusės). Dar pamatysite “pomidorinę lysvę“ su stogeliu. Yra ir uždengtų mulčiu plotų kitų metų lysvėms.

Sodybos šeimininkė daržams naudoja ir “aukštąsias technologijas“. Viso daržo projektą susibraižo AutoCad’u, pasiteisindama, jog tai profesinė liga – viską daryti tiksliai ir kruopščiai.

Vėjų daržas produktyvus, reikalauja mažai darbo, tinka ir miestiečiams, nes yra pakankamai estetiškas, tvarkingas, o svarbiausia aukšta kokybė – užauginti produktai savo kokybe pralenkia netgi ekologiškus.

Forumas vyks nuo 11 val. iki vakaro. Dalyvių laukia paruošti pietūs – ant žarijų keptos daržovės su sūriu. Kam netinka meniu atsivežkite savo.

Dalyvavimo kaina vienam žmogui – 60 lt. Klubo nariams – 30 litų. Dalyvių skaičius ribotas, todėl maloniai prašome iš anksto užsiregistruoti telefonu 8 685 26840 arba el.paštu:

Išankstinė registracija labai palengvina organizacinį darbą. Ačiū.

Kaip atvykti. Vėjus atrasti labai paprasta:

Važiuojant keliu Trakai – Aukštadvaris (toliau Birštonas, Prienai, Marijampolė) pravažiavus sankryžą – į kairę Onuškis, į dešinę Bijūnai (apie 20 km nuo Trakų), nepravažiuoti 48 km stulpelio. Ties juo sukti iš plento į dešinę ir dar į dešinesnį keliuką pro pašto dėžutę. Už 200 m privažiuosit tik Vėjus.

Jei važiuoti iš kitos pusės nuo Aukštadvario, tai pravažiavus Mackantiškes, vėliau nuorodą dešinėje į Šamuko ežerą, ties 90 km stulpeliu matysis keliukas nuo plento į kairę ir tada dešinesnis keliukas pro pašto dėžutę. Už 200 m privažiuosit tik Vėjus.

Tikslus adresas: Drabužininkų km. Aukštadvario sen. Trakų raj.

Nerandantys kelio gali skambinti aukščiau nurodytu telefonu.

Renginio aptarimas FORUME.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: