Gamtinės žemdirbystės seminaras “Žaliajame prieglobstyje“ (ATŠAUKTA!)

Dėmesio! Seminaras atšaukiamas, nes užsiregistravo mažai žmonių. Preliminariai skelbiam, kad artimiausias seminaras spalio 16 diena prie Anykščių. Laiką ir vietą dar patikslinsime. Atsiprašom, jei kas turėjote keisti savo planus dėl seminaro.

——————————————–

Spalio 2 dieną, Žaliajame prieglobstyje“ (už Pabradės) numatomas gamtinės žemdirbystės seminaras. Gamtinė žemdirbystė – tai toks ūkininkavimo būdas, kai nenaudojamas joks dirvos įdirbimas, o remiamasi natūraliai vykstančiais dirvodaros procesais.

Šį kartą tęsime jau vasarą pradėtus pasiruošimo darbus kitų metų daržui, bei sodinsime vaismedžių sodą. Daugiau pakalbėsime apie sklypo išplanavimą ir tinkamiausią augalų išdėstymą santykyje su pasaulio šalim, pastatais, bei kitais augalais.

Seminarą ves gamtinės žemdirbystės pradininkas Lietuvoje – Saulius Jasionis.

Prašome apie ketinimą dalyvauti pranešti iš anksto – atsiųsime tikslias kelionės instrukcijas ir padėsime susikoordinuoti su kitais iš to paties miesto vykstančiais dalyviais. Kaina: 50 Lt. Seminaras įvyks tik jei susirinks pakankamas skaičius žmonių, todėl prašome užsiregistruoti kuo anksčiau.

Seminaras truks nuo 11 valandos iki vakaro.

Registracija:
Tel.: 8 620 71851 (Ernesta); el.p.: vienaragis7@gmail.com

11 atsakymai to “Gamtinės žemdirbystės seminaras “Žaliajame prieglobstyje“ (ATŠAUKTA!)”

 1. Susidomejes Says:

  Ateityje prasymas butu paskelbti apie tokius suvaziavimus bet pries gera savaite (geriausiai pries pora savaiciu), nes savaitgalis jau suplanuotas daznai buna. Deja, negalesiu dalyvauti 😦
  Kaina yra visam ekipazui (seimai) ar viena asmeniui? Siaip tai brangoka, jei kiekvienam asmeniui.

 2. gerazemdirbyste Says:

  Na, pažadam stengtis pranešti anksčiau. Kaina 50 litų yra vienam žmogui. Ir tai yra labai maža kaina. Seminaras trunka visą dieną ir yra suteikiamos profesionalios žinios, kurių neįmanoma gauti net prabangiausiuose Europos seminaruose apie permakultūrą. Tokio lygio seminarai turėtų kainuoti žymiai daugiau. Ateity kainą kelsime.

 3. Saulius J. Says:

  Anksčiau buvo paskelbta http://www.vienaragis.lt/ , nes šį kartą jie organizuoja seminarą. O dėl kainos pritariu. Šiais metais dirbam tikrai per pigiai, ateity pasižadam pasitaisyt:).

 4. Giedrius Says:

  Dėl kainos padidinimo gerai sugalvota 🙂 Seminarų rengėjams bus dosniau atlyginta už triūsą, dalyviai automatiškai gaus “prabangesnį“ seminarą, o nedalyvaujantys nusipirks/atsispausdins vieną kitą knygą, ras laiko nueit į mišką pažiūrėt ir pagalvot kaip viskas iš tikrųjų vyksta.

 5. gerazemdirbyste Says:

  Ačiū už supratimą, Giedriau. 🙂

 6. limbute Says:

  vaje, kaip buciau norejusi sudalyvauti, bet tik siandien pamaciau info, ir savaitgalis visiskai suplanuotas.
  Gal butu galima gauti naujienlaiskius? kazkaip neradau tokios galimybes uzsiprenumeruoti naujienas

 7. gerazemdirbyste Says:

  Laba diena, limbute,

  padarėm galimybę gauti naujienas. Dešiniame meniu stulpelyje. Angliškai, bet kiekvienas turėtų suprasti kaip prisijungti. Paspaudus “Užsiprenumeruoti naujienas į savo el.paštą“ iššoks langelis kuriame teks suvesti savo el.paštą ir saugos kodą rodomą ekrane. Po to reikės nueiti į savo el.paštą ir paspausti ant atsiųstos nuorodos. Viskas.

  Feedburnerį naudojam, nes jis yra įprastas interneto vartotojams, gražiai išdėsto tekstą, nuotraukas ir atsiunčia į el.paštą visus naujus įrašus kartą per dieną. Jei nėra naujienų, tai nesiunčia. Protingas daiktas. 🙂

 8. Susidomejes Says:

  Reklamos trūksta šitam blogui, tai ir žmonių nesurinksit.
  Dar iš anksto informuokte, kiek truks laiko, ką turėti, nes jei seminaras trunka visą dieną, reikia pasiimti “sauso davinio“, o gal vaisių geroszemdirbystes pavaišinsit 🙂

 9. gerazemdirbyste Says:

  O kur tą reklamą patalpinti?

 10. Susidomejes Says:

  Net nežinau, bet gal tie “banerių“ mainai kokie padėtų.
  Tiesiog atsitiktinai suradau šį puslapį (per homosanitus.lt ir Tado Lomano blogą), gal tame pačiame HS įdėti kokį baneriuką. Dar kokiuose forumuose, kur suaugę susirenka (ne games.lt :D).
  Apskritai tai čia nauja “religija“ ir reikia misionierių 🙂 Man net graudu žiūrėti, kaip žmonės paskui arklio subinę plūgą tąso, kai šieną daug lengviau nušienauti ir suvežti.
  Ir nepainikit tos įkyrios neigiamos reklamos, kai brukama prekė- kalbėdamas apie šio blogo reklamą, turiu omenyje informacijos platinimą. Tai mano supratimu visai skirtingi dalykai 🙂

 11. gerazemdirbyste Says:

  Baneriukai ir nuorodos yra gerai. Gal dar pagalvokime kur galima būtų juos įdėti? Homosanitus banerių iš principo nededa. Forumuose – rojaus soduose, supermamoj nuorodos yra. Delfyje, Šeimininkėje, Green’e nuorodos yra. Facebooke yra. Ekonaujienose yra. Gal kas turit pasiūlyti kur dar galima būtų pasiskelbti, su kuo vertėtų apsikeisti baneriais?


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: