Mantas Baršys dalyvaus RawFest renginyje

Balandžio 28. visus visus besidominčius sveika gyvensena kviečiame apsilankyti pirmajame Lietuvoje žaliavalgių festivalyje „Raw fest LT“, kuriame:

žaliavalgių ir bendraminčių susibūrimas, pokalbiai, pasidalinimas patirtimi, praktinės pamokėlės, produktai, įranga žaliavalgiams, žalieji skanėstai ir t. t…
Renginys vyks „Lietuvos liaudies kultūros centre“, įsikūrusiame adresu Barboros Radvilaitės g. 8, Vilniuje (Sereikiškių parke) nuo 12.00 val. iki 17.00 val. Šio renginio tikslas – sudominti ir pritraukti kuo daugiau besidominčių sveika gyvensena žmonių, kad galėtumėme visi susiburti, pakalbėti, pasidalinti patirtimi, praktiškai pasimokyti.

Kadangi į renginį susirinks daug žmonių, norinčių plačiau sužinoti apie žalią mitybą, viso festivalio metu lankytojams bus siūloma iš arčiau susipažinti mugėje su žaliavalgišku maistu, produktais, įranga. Taip pat planuojami įvairių pakviestų žmonių trumpi pranešimai apie sveiką gyvenseną ir žalią mitybą.

KADA: balandžio 28 dieną 12.00 – 17.00

KUR: „Lietuvos liaudies kultūros centras“, Barboros Radvilaitės g. 8, Vilnius

Daugiau informacijos galite rasti apsilankę renginio organizatoriaus VšĮ “Žalia mityba“ internetiniame puslapyje www.zgm.lt/naujienos/58-rawfestl

Įrašyta kategorijoj Naujienos, Viskas kartu. Leave a Comment »

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: