Gamtinės žemdirbystės mokymai antrakursiams internetu

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Gavau prašymą surengti kursus antramečiams, t. y. tiems, kurie jau išklausė pradinius kursus, žino kas tai yra mulčiavimas, turi daržus, bet norėtų pagilinti savo žinias. Galiu pravesti ir tokius kursus.

Kadangi kiekvienam asmeniui norisi pagilinti žinias skirtingomis kryptimis, tai sugalvojau, kad čia labai tinka klausimų-atsakymų forma. Klausdami mokymų dalyviai nurodys vietas, kuriose nori pagilinti savo žinias, o aš pasistengsiu nurodytą temą išdėstyti kuo plačiau.

Taigi, kviečiu sudalyvauti tokiuose mokymuose lapkričio 15 – gruodžio 15 dienomis. Šį kartą kursai, deja, bus mokami. Tačiau kaina nedidelė. Penkiasdešimt litų už mėnesį. Paremsite gamtinės žemdirbystės vystymąsi.

Mokymai vyks internetu susirašinėjant elektroniniais laiškais. Registracija iki lapkričio 10 d. Klausimus pradedate siųsti lapkričio 15 d. Aš rašau atsakymus į nurodytas temas ir siunčiu visai dalyvių grupelei. T. y. jūs gausite atsakymus ne tik į savo klausimus, bet ir į kitų antrakursių klausimus. Labai panašiai kaip tai buvo daroma 2013–2014 metų žiemos mokymuose: http://gz.home.lt/viewforum.php?f=51

Jei kas neaišku dėl mokymų formato, tai klauskit, aiškinsimės. Registruotis:

gerazemdirbyste-mailas

Laimis Žmuida

Įrašyta kategorijoj Be kategorijos. Leave a Comment »

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: