Seminaras: Biologijos ir agronomijos dermė gamtinėje žemdirbystėje

eimtesbite

Seminaras: BIOLOGIJOS IR AGRONOMIJOS DERMĖ GAMTINĖJE ŽEMDIRBYSTĖJE

Vieta: Vingio parko botanikos sode, Centriniame pastate, Vilnius

Laikas: gruodžio 6 ir 13 dienomis (šeštadieniai) nuo 9.30 registracija, 10–16 val. seminaras, su pertraukėle užkandžiams, arbatai, kavai.

Dalyviai: visi norintys susipažinti ir giliau atskleisti gamtinės žemdirbystės principus ir praktinį pritaikymą. Galima rinktis abi dienas ar vieną dieną pagal aktualumą ir galimybes.

Seminarą ves: Eimutė Lučiūnienė

Kitokio Daržo ūkis, www.kitoksdarzas.lt

Kaina: 40 Lt už vieną dieną

Programa:

Gruodžio 6 d. Gamtinės žemdirbystės bendrieji principai, kurie pritaikomi kiekvieno unikaliai, nes kiekvieno situacija skirtinga. Gamtinė žemdirbystė, kaip gamtinių organizmų ryšių kūrimo technologija žmogaus aplinkoje. Gamtinė žemdirbystė, kaip kokybiško auginimo technologija. Gamtinė žemdirbystė – daržo ir sodo vešlumas ir sveikata nenaudojant jokių cheminių preparatų. Gamtinio daržo, sodo ir tradicinio daržo, sodo skirtumai. Organizmų ryšiai dirvoje. Organizmų ryšiai pievoje – darže, miške – sode ir ekosistemos sveikata. Anglies dioksido svarba augalams, jo pasisavinimas, jo sulaikymas darže. Paklotė ir mulčias. Bioįvairovės reikšmė ir jos sukūrimas darže ir sode.

Gruodžio 13 d. Gamtinė daržininkystė smėlžemiuose. Gamtinė daržininkystė molžemiuose. Vietos kultūroms parinkimas. Veislių pasirinkimas. Dirvos paruošimas sėjai, sodinimui. Lysvių ir daržovių laukelių įrengimas. Mulčio pasirinkimas, mulčiavimo aspektai. Daržo priežiūra. Daržo rudeninis sutvarkymas. Atskirų kultūrų auginimas pagal gamtinę žemdirbystę: bulvės, šakninės daržovės, ankstyvosios daržovės, pomidorai, agurkai, įvairūs moliūginiai, porai, kopūstinės daržovės, braškės, avietės. Daržovių derinimas lysvėje, laukeliuose.

Registracija: Būtina išankstinė registracija. Nuo šiandien registruokitės į seminarą elektroniniu paštu info@kitoksdarzas.lt arba tel. +370 675 03080.

Įrašyta kategorijoj Be kategorijos. Leave a Comment »

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: